logo

Календарний план спортивних заходів з веслування на байдарках і каное на 2024 рік (затверджено Мінмолодьспорту)


Веслування на байдарках і каное (canoe sprint)

26. 02 - 03. 03 

Всеукраїнські онлайн змагання "Спортивний фронт"

Регламент 

Програма

----------------

20 - 24. 04 

КУБОК УКРАЇНИ

Черкаська обл. 

Регламент 

Програма

----------------

07 - 10. 05 

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З МАРАФОНУ, присвячений пам'яті воїна-спортсмена Ігоря Присяжнюка 

Вінницька обл. 

Регламент 

Програма

----------------

22 - 27. 05 

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ серед юніорів та молоді до 23 років 

Черкаська обл. 

Регламент 

Програма

----------------

07 - 09. 06 

ЗОНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат

Львівська обл.

Регламент

Програма

----------------

07 - 09. 06

ЗОНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат

Черкаська обл.

Регламент

Програма

----------------

03 - 07. 07

КОМАНДНИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат

Черкаська обл.

Регламент

Програма

----------------

19 - 21. 07

Всеукраїнські змагання пам'яті Заслуженого тренера України А.Максимчука

Рівненська обл.

Регламент

Програма

----------------

25 - 28. 07

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ серед юнаків та дівчат 2008–2009 рр. н. та 2010–2011 рр.н.

Черкаська обл.

Регламент

Програма

----------------

31. 07 - 04. 08

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

Черкаська обл.

Регламент

Програма

----------------

15 - 18. 08

Всеукраїнські змагання "ОЛІМПІЙСЬКІ НАДІЇ"

Тернопільська обл.

Регламент

Програма

----------------

13 - 15. 09

Всеукраїнські змагання "ХХІІ міжнародна ЛЬВІВСЬКА РЕГАТА"

Львівська обл.

Регламент

Програма

----------------

22 - 24. 09

ХХХХ Всеукраїнські відкриті змагання "ДЕНЬ МАШИНОБУДІВНИКА"

Волинська обл.

Регламент

Програма

----------------

27 - 29. 09

Всеукраїнські змагання «ОСІННІЙ ПРИЗ» присвячені пам’яті Заслуженого тренера Іванова А.М.

Вінницька обл.

Регламент

Програма