logo
Підсумки чемпіонату світу в Самарканді

Новини

27 August 2024 | 11:22

2024 ICF CANOE SPRINT WORLD CHAMPIONSHIPS, який в ще назвали "Чемпіонатом світу з неолімпійських дисциплін", пройшов в Самарканді (Республіка Узбекистан).

Було розіграно медалі в 20-ти видах веслування на байдарках і каное, які не входять в програму Олімпійських ігор. Найбільше медалей здобула збірна Угорщини (2+4+2), на другому місці команда Португалії (2+3+1), на третьому - Польща (2+1+0). Україна посіла 4-те загальнокомандне місце в медальному заліку. Загалом з 44 країн-учасниць 15 команд здобували медалі.

Цікаво, що Міжнародна Федерація Каное (чи може imas-sport, а можливо узбецькі організатори дуже так хотіли) зробили Medals Ranking, розпочавши не з першого місця, а з другого. Мабуть щось їм "покрутило в голові" і вони порахували "нейтральних атлетів" (AIN) окремою командою?

18 спортсменів національної збірної команди України взяли участь в цьому Чемпіонаті світу і стартували в усіх 20-ти видах. Варто відзначити, що лише в 5-ти видах ми вибули з боротьби на стадії півфіналів. В 15-ти фінальних заїздах українські веслувальники здобули 2 золоті та 2 бронзові нагороди.

Представимо всіх фіналістів 2024 ICF CANOE SPRINT WORLD CHAMPIONSHIPS:

Каное-одиночка (жінки) 500м - Людмила ЛУЗАН - 1 місце ЗОЛОТО (02:06.881)

Байдарка-одиночка (жінки) 200м - Людмила КУКЛІНОВСЬКА - 1 місце ЗОЛОТО (41.414)

Каное-одиночка (жінки) 5000м - Валерія ТЕРЕТА - 3 місце БРОНЗА (31:53.552)

Каное-двійка (чоловіки) 1000м - Юрій ВАНДЮК, Павло БОРСУК - 3 місце БРОНЗА (03:42.433)

Каное-одиночка (жінки) 1000м - Валерія ТЕРЕТА - 5 місце (04:59.072)

Байдарка-одиночка (чоловіки) 200м - Олександр ЗАЙЦЕВ - 6 місце (35.808)

Каное-одиночка (чоловіки) 500м - Тарас МАЗОВСЬКИЙ - 7 місце (01:54.766)

Каное-четвірка (змішана) 500м - Людмила ЛУЗАН, Валерія ТЕРЕТА, Тарас МАЗОВСЬКИЙ, Андрій РИБАЧОК - 7 місце (01:42.361)

Каное-одиночка (чоловіки) 5000м - Дмитро ЯНЧУК - 7 місце (28:05.722)

Байдарка-двійка (жінки) 200м - Іванна ДЯЧЕНКО, Інна КЛІНОВА - 8 місце (39.371)

Байдарка-одиночка (чоловіки) 500м - Олег КУХАРИК - 9 місце (01:45.180)

Байдарка-одиночка (жінки) 1000м - Ганна ПАВЛОВА - 9 місце (04:18.545)

Байдарка-двійка (чоловіки) 1000м - Олександр СИРОМЯТНІКОВ, Владислав ВОЛОШИН - 9 місце (03:26.617)

Байдарка-одиночка (чоловіки) 5000м - Олександр СИРОМЯТНІКОВ - 11 місце (25:21.106)

Байдарка-одиночка (жінки) 5000м - Наталія ДОКІЄНКО - не фінішувала

Федерація каное України вітає спортсменів з успішним виступом на Чемпіонаті світу-2024.

Пошана всім тренерам за якісну підготовку учасників світового форуму.

Подяка партнерам та всім, хто долучився до підготовки нашої збірної.